Magister Logistyki i Zarządzania łańcuchem dostaw

Magister Logistyki i ZŁD

Korzystaj z zalet prywatnej uczelni: zajęcia w małych grupach, korzystna liczba studentów przypadających na jednego wykładowcę, łatwy dostęp do sieci kontaktów, nowoczesna infrastruktura, oraz szeroki zakres usług.

Nasz zespół z Biura Karier oferuje unikalny program ukierunkowany na osobisty rozwój studentów oraz na ich kontakty z przyszłymi pracodawcami. Nasze międzynarodowe biuro toruje drogę ku semestrowi za granicą, a zespół zarządzania programem pilnuje, żeby kierunki studiów spełniały nasze standardy jakości i były prowadzone tak sprawnie, jak to tylko możliwe. Po przyjęciu na studia pomagamy studentom zaplanowac ich podróż do Hamburga i kontynuujemy wsparcie w trakcie całego procesu.

Informacje ogólne o programie magisterskim

 • przedmioty podstawowe i wybieralne w zakresie logistyki, zarządzania łańcuchem dostaw, ekonomii i umiejętności przywódczych
 • 4 semestry standardowego kursu (120 punktów ECTS) / 3 semestry przyspieszonego kursu (90 punktów ECTS)
 • Semestr wymiany na jednej z partnerskich uczelni
 • Trzymiesięczne szkolenie praktyczne
 • praca magisterska (pięć miesięcy)

Ty zajmij się studiowaniem, my zajmiemy się całą resztą!

Nasz program magisterski z logistyki i ZŁD to mądry krok w karierze:

 • Logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw rozwijają się dynamicznie i są motorem rozwoju światowego handlu. Branża logistyczna i łańcuch dostawczy zapewniają doskonale możliwosci kariery międzynarodowej i perspektywy finansowe.
 • Kühne Logistics University jest oddany nauczaniu i badaniom z dziedziny logistyki i zarządzania. Jest to jedyny uniwersytet logistyczny na świecie. Uniwersytet jest wspierany przez silne zaangażowanie Klausa Michaela Kühne, jednego z wybitnych liderów światowej branży logistycznej. KLU plasuje się w czołówce najlepszych uniwersytetów w Niemczech.
 • Hamburg to brama Niemiec na świat i wiodące miasto logistyczne północnej części Europy. Nigdzie indziej nie można studiowac logistyki tak blisko branży: w samym centrum portu w Hamburgu. Najbardziej nowoczesne terminale kontenerowe świata oraz niezliczeni potencjalni pracodawcy są tutaj na wyciągnięcie ręki.
 • Dyskusje w grupach, prezentacje firm i zaproszeni prelegenci z renomowanych firm: nasz program magisterski z logistyki daje wiele możliwosci spotkania potencjalnych przyszłych pracodawców. Praktyki również dają szansę na rozpoczęcie kariery i budowanie swojego CV.

Czesne nigdy nie przeszkodziło nikomu w studiowaniu na KLU. Nie tylko oferujemy studentom stypendia, ale też utworzyliśmy innowacyjny plan finansowy. Uczestnicy tego planu nie płacą czesnego w czasie studiowania. W zamian zobowiązują sie do płatnosci zależnych od swoich dochodów po ukończeniu studiów.

Studia magisterskie z Logistyki i ZŁD – Aplikuj na następny nabór!

Szczegółowe wymogi przyjęcia na nasze studia magisterskie z logistyki i ZŁD to:

 • Studia licencjackie lub odpowiednik, najlepiej z biznesu lub ekonomii *
 • Wyniki TOEFL lub IELTS dowodzące znajomosci języka angielskiego
 • Dobre wyniki w nauce

* Inne dziedziny takie jak inżynieria przemysłowa, informatyka, psychologia biznesu lub matematyka będą brane pod uwagę, jeśli program twoich studiów licencjackich składa sie z wystarczającej liczby (przynajmniej czterech) kursów z zakresu administracji biznesu lub ekonomii przedsiębiorstw.

Studenci aplikujący na Kühne Logistics University korzystają z polityki ciągłego naboru. W KLU wnioski studentów są rozpatrywane od razu po złożeniu dokumentów, a studenci są niezwłocznie powiadamiani o decyzji komisji rekrutacyjnej.

Kandydatom spoza UE zdecydowanie zalecamy złożenie aplikacji przed 31 marca. Proces załatwiania wizy trwa do dwóch miesięcy licząc od dnia przyjęcia przez KLU. Pamiętaj, ze jest też wiele innych spraw organizacyjnych, którymi trzeba sie zająć w trakcie planowania studiów za granicą.

Nie masz jeszcze dyplomu ukończenia studiów licencjackich? Oczywiście nadal możesz aplikowac na studia na Kühne Logistics University. Wystarczy, ze przedstawisz swoje wszystkie wyniki w nauce do chwili obecnej, a dyplom ukończenia licencjatu dostarczysz później.

Uniwersytet logistyczny

Kühne Logistics University (KLU) to prywatny, uznawany przez państwo uniwersytet, który zlokalizowany jest w porcie w Hamburgu.

KLU sponsorowany jest przez stowarzyszenie o celu niedochodowym, Kühne-Stiftung, i oferuje szeroki zakres kursów i badań naukowych z dziedziny logistyki, łańcucha logistycznego i zarządzania przedsiębiorstwem. Nasze programy studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich cechuje międzynarodowa społecznosc studencka, wybitni wykładowcy, kameralna atmosfera nauki i rozległa sieć korporacyjna.

Nasz Executive MBA składa sie z szeregu seminariów i międzynarodowych szkół letnich i jesiennych, które zapewniają doskonale możliwosci specjalistom, chcącym poszerzyc swoją wiedzę.

KLU jest unikalny dzięki swojemu międzynarodowemu gronu pedagogicznemu i ekspertyzom w zakresie logistyki i powiązanych aspektów biznesu. Plasuje się wsród najlepszych uniwersytetów w badaniu „Handelsblatt” z 2012 roku, rankingu wydzialów administracji biznesu szkół w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Hamburg, Niemcy: Nie ma lepszego miejsca do studiowania logistyki!

Ze swoimi czterema milionami mieszkańców obszar metropolitalny Hamburga tworzy bardzo zamożne miasto dzięki otwarciu się Europy Wschodniej i globalizacji.

Ta metropolia na wodzie jest najdalej wysuniętym na wschód portem morskim w Europie Północnej, co czyni ją idealnym portem na Europę Wschodnią. Jako centrum globalne obsługujace kraje zamorskie, Europę Srodkową i Wschodnią oraz kraje nadbałtyckie, Hamburg czerpie korzysci dzięki swojej lokalizacji u zbiegu światowego handlu obsługiwanego przez logistykę europejską.

Historycznym rdzeniem portu w Hamburgu jest „Speicherstadt” — dawna dzielnica magazynów, gdzie pod koniec XIX w. został zbudowany najpiękniejszy na świecie kompleks magazynowy. Na tym tle w dawnej dzielnicy portowej budowane jest nowoczesne Hafencity i tutaj, w samym sercu Hamburga nad brzegiem morza znajduje się Kühne Logistics University. Studenci znajdują tu wszystko, co potrzebne jest do nauki i do czucia się jak w domu: najnowszą technologię, interaktywne nauczanie i pokoje do nauki, nowoczesne wyposażenie, szerokopasmowy dostęp do bezprzewodowej sieci, dobrze zaopatrzoną bibliotekę oraz dostęp do odpowiednich baz danych online z zakresu badań naukowych.